Menu

Rabaty w kwietniu 2018

04 maja 2018    /    Porady motoryzacyjne

Kwiecień to chyba ostatni miesiąc, w którym mogliśmy upolować samochody z wyprzedaży rocznika 2017. Wprawdzie auta były już mocno „przebrane”, ale wciąż można było znaleźć coś dla siebie. Jakie rabaty oferowali dealerzy w minionym miesiącu? Sprawdźcie!

Skoda

W Skodzie dalej lekko utrudniona sytuacja – przynajmniej do lipca silniki 1.4 TSi, 1.5 TSi i 1.8 TSi nie będą produkowane. Producent musi je dostosować do nowych norm emisji spalin.

Najwyższy wynegocjowany przez nas rabat dotyczył Superba i wyniósł nieco ponad 20 tysięcy złotych. Na drugim miejscu znalazł się Kodiaq z rabatem 16 tysięcy złotych, a na trzecim Octavia.

ajwyższe rabaty w Skodzie w kwietniu 2018

 

Opel

W Oplu tradycyjnie już najlepiej rabatowany był flagowy model, czyli Insignia. Najwyższy rabat sięgnął tu prawie 30 tysięcy złotych. Na pozostałych miejscach podium znalazły się SUV Grandland X oraz Astra.

Wciąż nie wiadomo, co z najmocniejszym 260-konnym silnikiem benzynowym. Czy będzie można go zamawiać, czy może zostanie zastąpiony inną jednostką? Czekamy na informacje.

Najwyższe rabaty w kwietniu Opel

Volkswagen

W VW, podobnie jak w Skodzie, nie można obecnie zamawiać kilku silników. Powód ten sam – nowe restrykcje emisji spalin.

Najwyższy rabat w VW dotyczył Passata – było to prawie 40 tysięcy złotych! Nie mogliśmy narzekać też na rabaty w przypadku Arteona i Tiguana – najwyższe z nich przekraczały 30 tysięcy złotych.

Najwyższe rabaty w kwietniu Volkswagen

Tak wysokie rabaty wynikały głównie z promocji na silniki diesla. Oprócz tego tradycyjnego, Klienci mogli liczyć na dodatkowy rabat, który w przypadku Passata sięgał nawet 22 tysięcy złotych (P.S. ta promocja jeszcze trwa 🙂 ).

A z nowości: można już zamawiać nowego Touarega. Wygląda obłędnie!

 

Co w maju?

U nas kilka zmian 🙂 Po pierwsze, już niedługo będziemy mogli pokazać nową wersję strony. Pracowaliśmy nad nią przez ostatnie kilka tygodni, dlatego mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

Po drugie, zaczynamy współpracę z Fordem. Obecnie wprowadzamy Forda do konfiguratora i rozmawiamy z dealerami. Przy okazji przypominamy, że jeśli zastanawiacie się nad zakupem Focusa – teraz jest idealny moment! Wkrótce do salonów wejdzie nowa generacja, dlatego teraz można uzyskać całkiem atrakcyjne rabaty 🙂 sprawdźcie naszą listę aut dostępnych od ręki – znajdziecie tam kilka Focusów. To jedynie przykładowe konfiguracje, razem mamy ich dostępnych ok. 200 sztuk!

Po trzecie, poszerzamy naszą ofertę o wynajem długoterminowy. Przy okazji odświeżenia strony pojawi się nowa sekcja, w której na bieżąco będziemy aktualizować auta dostępne w wynajmie długoterminowym. Główną zaletą tej formy finansowana jest brak opłaty wstępnej. Dodatkowo nie musicie przejmować się ubezpieczeniem, a w cenie zawarty jest też pakiet serwisowy i gwarancja samochodu zastępczego.

Przeczytaj także

[Aktualizacja] Zmiany w rozliczaniu samochodów firmowych od stycznia 2019

Pod koniec sierpnia opublikowany został projekt zmian dotyczących podatków dochodowych. Czego możemy się spodziewać? Całkiem sporych zmian w rozliczaniu samochodów firmowych oraz zmian w rozliczaniu leasingu droższych samochodów. Nowe przepisy mają obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku.

13 września 2018

Rabaty kwiecień-lipiec 2018

Nadszedł czas na kolejny raport dotyczący rabatów, jakie udało nam się wynegocjować dla naszych Klientów. Po raz pierwszy w tym zestawieniu znajdziecie Forda, który dołączył do carly w czerwcu.  

9 sierpnia 2018

Dlaczego nie warto kupować auta demo?

Podczas poszukiwań nowego auta nasi Klienci często pytają o auta demonstracyjne/testowe. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć, dlaczego nie jest to najlepsze rozwiązanie i dlaczego lepiej unikać tego rodzaju aut.

27 lipca 2018

Wybór auta do firmy [case study]

„Potrzebujemy ekonomicznego, ale komfortowego i w miarę dużego auta dla naszej firmy. Co możecie zaproponować?” – Z tym pytaniem spotykamy się dosyć często więc postanowiliśmy pokazać na żywym przykładzie, jak dobieramy auto pod Klienta, który nie ma sprecyzowanej marki czy modelu, a jedynie cechy, jakimi auto ma się charakteryzować.

21 czerwca 2018

Wzrost cen w salonach samochodowych – rok modelowy 2019

Zazwyczaj w okolicach połowy roku producenci samochodów wprowadzają tzw. nowy rok modelowy. Wiąże się to ze wzrostem cen w salonach samochodowych. Na jakie podwyżki musimy się przygotować? I jaka jest właściwie różnica między rokiem modelowym a rokiem produkcji?  

7 czerwca 2018