Menu

W jaki sposób zaoszczędziliśmy ponad 6,2mln zł – czyli raport z uzyskanych rabatów za pierwsze półrocze 2017

13 lipca 2017    /    Kupujemy samochód, Porady motoryzacyjne, Raporty

Niedawno zamknęliśmy pierwsze półrocze, które było bardzo pracowitym okresem dla naszego zespołu. Sumaryczna wartość rabatów wynegocjowanych dla naszych Klientów wyniosła dokładnie 6.286.117zł!

Poniżej prezentujemy, jak wyglądały rabaty na poszczególne modele w salonach Skody i Opla. Tym razem zebrane dane postanowiliśmy przedstawić w nieco przystępniejszej formie – mało tekstu więcej tabelek 🙂

OPEL

Jeżeli chcesz kupić Opla, zajrzyj na naszą stronę: o tutaj Dla Ciebie też wynegocjujemy dobry rabat.

SKODA

Skoro nie Opel, to może Skoda? Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na swoim samochodzie. Gdzie? Tutaj 🙂

W obu markach najlepsze warunki można było uzyskać na początku roku, kiedy trwała jeszcze wyprzedaż rocznika. Warto o tym pamiętać, ponieważ już mniej więcej na przełomie września i października rozpocznie się wyprzedaż modeli z rocznika 2017.

Opel i Skoda to nie jedyni producenci, którymi zajmowaliśmy się w tym roku. Co jeszcze oferowaliśmy? M.in. VW, Kię, Hyundaia, a całkiem niedawno również Volvo, także jeśli szukasz innej marki 📧napisz do nas – na pewno znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę.

Nie lubisz pisać? ☎️ Zadzwoń 608-870-520

Przeczytaj także

Wynajem długoterminowy – porównanie pakietów

Decydując się na wynajem długoterminowy zależy nam przede wszystkim na wygodzie – żebyśmy nie musieli martwić się co zrobić z autem na koniec umowy, tracić czas na formalności związane z ubezpieczeniem OC/AC, czy ponosić dodatkowe koszty serwisu. Każde oferowane przez nas auto w wynajmie długoterminowym dostępne jest w 3 wariantach: Economy, Optimum i Premium. Różnią […]

15 listopada 2018

Odbiór auta – na co zwrócić uwagę?

W dzisiejszych czasach zakupy z dostawą do domu to nic szczególnego – zamawiamy w ten sposób ubrania, elektronikę, żywność. Nawet dostawa samochodu pod wskazany adres powoli staje się standardem – przynajmniej u nas (psst.. bezpłatnie 😉 ). Każdy wie, że rzecz zamówioną online musimy dokładnie obejrzeć z każdej strony – sprawdzić, czy nie jest uszkodzona […]

18 października 2018

[Aktualizacja] Zmiany w rozliczaniu samochodów firmowych od stycznia 2019

Pod koniec sierpnia opublikowany został projekt zmian dotyczących podatków dochodowych. Czego możemy się spodziewać? Całkiem sporych zmian w rozliczaniu samochodów firmowych oraz zmian w rozliczaniu leasingu droższych samochodów. Nowe przepisy mają obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku.

13 września 2018

Rabaty kwiecień-lipiec 2018

Nadszedł czas na kolejny raport dotyczący rabatów, jakie udało nam się wynegocjować dla naszych Klientów. Po raz pierwszy w tym zestawieniu znajdziecie Forda, który dołączył do carly w czerwcu.  

9 sierpnia 2018

Dlaczego nie warto kupować auta demo?

Podczas poszukiwań nowego auta nasi Klienci często pytają o auta demonstracyjne/testowe. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć, dlaczego nie jest to najlepsze rozwiązanie i dlaczego lepiej unikać tego rodzaju aut.

27 lipca 2018

Wybór auta do firmy [case study]

„Potrzebujemy ekonomicznego, ale komfortowego i w miarę dużego auta dla naszej firmy. Co możecie zaproponować?” – Z tym pytaniem spotykamy się dosyć często więc postanowiliśmy pokazać na żywym przykładzie, jak dobieramy auto pod Klienta, który nie ma sprecyzowanej marki czy modelu, a jedynie cechy, jakimi auto ma się charakteryzować.

21 czerwca 2018

Wzrost cen w salonach samochodowych – rok modelowy 2019

Zazwyczaj w okolicach połowy roku producenci samochodów wprowadzają tzw. nowy rok modelowy. Wiąże się to ze wzrostem cen w salonach samochodowych. Na jakie podwyżki musimy się przygotować? I jaka jest właściwie różnica między rokiem modelowym a rokiem produkcji?  

7 czerwca 2018