Menu

W jaki sposób zaoszczędziliśmy ponad 6,2mln zł – czyli raport z uzyskanych rabatów za pierwsze półrocze 2017

13 lipca 2017    /    Kupujemy samochód, Porady motoryzacyjne, Raporty

Niedawno zamknęliśmy pierwsze półrocze, które było bardzo pracowitym okresem dla naszego zespołu. Sumaryczna wartość rabatów wynegocjowanych dla naszych Klientów wyniosła dokładnie 6.286.117zł!

Poniżej prezentujemy, jak wyglądały rabaty na poszczególne modele w salonach Skody i Opla. Tym razem zebrane dane postanowiliśmy przedstawić w nieco przystępniejszej formie – mało tekstu więcej tabelek 🙂

OPEL

Jeżeli chcesz kupić Opla, zajrzyj na naszą stronę: o tutaj Dla Ciebie też wynegocjujemy dobry rabat.

SKODA

Skoro nie Opel, to może Skoda? Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na swoim samochodzie. Gdzie? Tutaj 🙂

W obu markach najlepsze warunki można było uzyskać na początku roku, kiedy trwała jeszcze wyprzedaż rocznika. Warto o tym pamiętać, ponieważ już mniej więcej na przełomie września i października rozpocznie się wyprzedaż modeli z rocznika 2017.

Opel i Skoda to nie jedyni producenci, którymi zajmowaliśmy się w tym roku. Co jeszcze oferowaliśmy? M.in. VW, Kię, Hyundaia, a całkiem niedawno również Volvo, także jeśli szukasz innej marki 📧napisz do nas – na pewno znajdziemy dla Ciebie dobrą ofertę.

Nie lubisz pisać? ☎️ Zadzwoń 608-870-520

Przeczytaj także

Wybór auta do firmy [case study]

„Potrzebujemy ekonomicznego, ale komfortowego i w miarę dużego auta dla naszej firmy. Co możecie zaproponować?” – Z tym pytaniem spotykamy się dosyć często więc postanowiliśmy pokazać na żywym przykładzie, jak dobieramy auto pod Klienta, który nie ma sprecyzowanej marki czy modelu, a jedynie cechy, jakimi auto ma się charakteryzować.

21 czerwca 2018

Wzrost cen w salonach samochodowych – rok modelowy 2019

Zazwyczaj w okolicach połowy roku producenci samochodów wprowadzają tzw. nowy rok modelowy. Wiąże się to ze wzrostem cen w salonach samochodowych. Na jakie podwyżki musimy się przygotować? I jaka jest właściwie różnica między rokiem modelowym a rokiem produkcji?  

7 czerwca 2018

10 elektrycznych aut od Skody a rządowa dopłata 25 tys. zł

Praktycznie każdy z producentów samochodów ma w swojej ofercie przynajmniej jeden hybrydowy lub elektryczny model. Oprócz Skody. Jednak już niedługo się to zmieni. Skoda zapowiedziała, że do 2025 roku wzbogaci swoją ofertę o 10 zelektryfikowanych aut!  

23 maja 2018