Menu

Nowy samochód – na jaki rabat możesz liczyć?

05 kwietnia 2018    /    Raporty

Przygotowaliśmy dla Was kolejny raport, z którego dowiecie się, na jaki rabat możecie liczyć przy zakupie nowego auta. Takie zestawienia będziemy przygotowywać raz na kwartał.

Na początku znajdziecie kilka liczb dotyczących wszystkich samochodów, jakie mamy w swojej ofercie. W drugiej części przedstawimy rabaty z podziałem na marki – Skodę, Opla i Volkswagena.

W pełnej wersji raportu znajdziecie bardziej szczegółowe informacje. Są tam pokazane maksymalne i średnie rabaty (kwotowe i procentowe) dla każdego modelu, który możecie znaleźć na naszej stronie.

 

Marki według popularności

Nasi Klienci najczęściej wybierali Skodę – ten trend utrzymuje się już od dłuższego czasu. Na drugim miejscu znalazł się Opel, a na trzecim Volkswagen. W dalszej części opiszemy, jakie rabaty można uzyskać na te samochody.

Jakie marki samochodów były najbardziej popularne w I kwartale 2018 roku

Raport w pigułce – najważniejsze liczby

Najwyższy rabat kwotowy, który udało nam się wynegocjować, dotyczył Opla Insigni. Wyniósł on 33 290 zł! Rabat procentowy w tym przypadku to 18,66%.

Maksymalny rabat na nowy samochód to 33 290 zł.

 

Średni rabat na carly.pl w I kwartale 2018 to 8,33%. Średnia kwota, jaką zaoszczędzili nasi Klienci to prawie 10 tysięcy zł.

Średni rabat na nowe auto to 8.33%, czyli prawie 10 tysięcy złotych.

 

Maksymalny wynegocjowany przez nas rabat procentowy to 23,50% – dotyczył on Opla Astry. Zaoszczędzona kwota w tym wypadku wyniosła 16 650 zł.

Najwyższy rabat procentowy na nowe auto to 23,50%. Dotyczył on Opla Astry.

 

Rabaty z podziałem na marki

Pokazujemy tu liczby dotyczące najbardziej popularnych modeli. Bardziej szczegółowe informacje znajdziecie w pełnej wersji raportu.

 

Skoda

W Skodzie najlepsze rabaty dotyczyły Superba (prawie 29 tys. zł), Kodiaqa (21 tys. zł) oraz Octavii (15 tys. zł).

Najwyższe rabaty w Skodzie.

Średnie rabaty to w przypadku tych samochodów to opowiednio: Superb – 8,52%, Kodiaq – 5,81%, Octavia – 6,75%.

 

Opel

Maksymalne rabaty w Oplu można było uzyskać na Nową Astrę, Insignię i Corsę. Upusty są tu bardzo zbliżone – między 18% a 19%. Największy wynegocjowany przez nas upust wyniósł aż 33 290 zł (Opel Insignia).

Średni rabat w Oplu to 11 022 zł.

 

Volkswagen

W Volkswagenie nażywszy rabat wynegocjowaliśmy na Passata. Wyniósł on aż 32 080 zł! Na całkiem przyjemne rabaty mogli liczyć także Klienci, którzy wybrali Jettę i Golfa.

Najwyższe rabaty w Volkswagenie można było wynegocjować na Passata, Jettę i Golfa.

Średnie rabaty procentowe w przypadku tych aut to odpowiednio 10,92% (Passat), 10,55% (Jetta) oraz 9,29% (Golf). Średni rabat kwotowy wyniósł 12 243 zł.

 

W pełnej wersji raportu:

✅ pokazujemy średnie i maksymalne rabaty, jakie wynegocjowaliśmy na poszczególne modele samochodów
✅ podsumowujemy najważniejsze informacje z I kwartału 2018 – restrykcje, przerwy w produkcji, nowości

Pełna wersja raportu na temat rabatów na nowe auta za I kwartał 2018

Szukasz auta dla siebie? Pozwól nam się tym zająć – zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze 🙂 Skonfiguruj swoje auto na https://carly.pl/ 

Przeczytaj także

Wynajem długoterminowy – porównanie pakietów

Decydując się na wynajem długoterminowy zależy nam przede wszystkim na wygodzie – żebyśmy nie musieli martwić się co zrobić z autem na koniec umowy, tracić czas na formalności związane z ubezpieczeniem OC/AC, czy ponosić dodatkowe koszty serwisu. Każde oferowane przez nas auto w wynajmie długoterminowym dostępne jest w 3 wariantach: Economy, Optimum i Premium. Różnią […]

15 listopada 2018

Odbiór auta – na co zwrócić uwagę?

W dzisiejszych czasach zakupy z dostawą do domu to nic szczególnego – zamawiamy w ten sposób ubrania, elektronikę, żywność. Nawet dostawa samochodu pod wskazany adres powoli staje się standardem – przynajmniej u nas (psst.. bezpłatnie 😉 ). Każdy wie, że rzecz zamówioną online musimy dokładnie obejrzeć z każdej strony – sprawdzić, czy nie jest uszkodzona […]

18 października 2018

[Aktualizacja] Zmiany w rozliczaniu samochodów firmowych od stycznia 2019

Pod koniec sierpnia opublikowany został projekt zmian dotyczących podatków dochodowych. Czego możemy się spodziewać? Całkiem sporych zmian w rozliczaniu samochodów firmowych oraz zmian w rozliczaniu leasingu droższych samochodów. Nowe przepisy mają obowiązywać od 1 stycznia 2019 roku.

13 września 2018

Rabaty kwiecień-lipiec 2018

Nadszedł czas na kolejny raport dotyczący rabatów, jakie udało nam się wynegocjować dla naszych Klientów. Po raz pierwszy w tym zestawieniu znajdziecie Forda, który dołączył do carly w czerwcu.  

9 sierpnia 2018

Dlaczego nie warto kupować auta demo?

Podczas poszukiwań nowego auta nasi Klienci często pytają o auta demonstracyjne/testowe. W tym wpisie postaramy się odpowiedzieć, dlaczego nie jest to najlepsze rozwiązanie i dlaczego lepiej unikać tego rodzaju aut.

27 lipca 2018

Wybór auta do firmy [case study]

„Potrzebujemy ekonomicznego, ale komfortowego i w miarę dużego auta dla naszej firmy. Co możecie zaproponować?” – Z tym pytaniem spotykamy się dosyć często więc postanowiliśmy pokazać na żywym przykładzie, jak dobieramy auto pod Klienta, który nie ma sprecyzowanej marki czy modelu, a jedynie cechy, jakimi auto ma się charakteryzować.

21 czerwca 2018

Wzrost cen w salonach samochodowych – rok modelowy 2019

Zazwyczaj w okolicach połowy roku producenci samochodów wprowadzają tzw. nowy rok modelowy. Wiąże się to ze wzrostem cen w salonach samochodowych. Na jakie podwyżki musimy się przygotować? I jaka jest właściwie różnica między rokiem modelowym a rokiem produkcji?  

7 czerwca 2018